ОЦЕНКИ и КЛАСИРАНЕ – Казанлък 2020 SV СЪДИЯ: ROBERT LANG -ГЕРМАНИЯ

ОЦЕНКИ и КЛАСИРАНЕ
от
НАЦИОНАЛНА СПЕЦИАЛИЗИРАНА ИЗЛОЖБА ЗА НЕМСКИ ОВЧАРСКИ КУЧЕТА
Казанлък 2020

SV СЪДИЯ:ROBERT LANG -ГЕРМАНИЯ

 

КЛАС 3-6 месеца-женски:
VV 1 Xantty von Wassy
VV 2 Tita De La Madonina
VV 3 Xandra von Wassy
VV 4 Amiga Top Dogs
VV 5 E-Chara Santal Ivan
VV 6 Adel Top Dogs
VV 7 Dasha von Ivanov Chirpan
VV 8 Darri von Ivanov Chirpan
VV 9 Blaga von Vinarovo

КЛАС 3-6 месеца-женски/дълъг косъм/:
VV1 Daya von Ivanov Chirpan

КЛАС 3-6 месеца-мъжки:
VV1 Enco von der Salehof
VV2 Kevin vom Rita Burg
VV3 Cael Santal Ivan
VV4 Don Vito Santal Ivan

КЛАС 6-9 месеца-женски:
VV 1 Bela von Dimovo Haus
VV 2 Raida v. Simonitos Haus
VV 3 Simba v. Simonitos Haus
VV 4 Simba Top Dogs
VV 5 K-Maya von Sliven
VV 6 Vac-Vogvolgy Aqia
VV 7 Konga v. Haus Nikolov
VV 8 извън каталога
VV 9 Himena Top Dogs
VV10 Kaira v. Haus Nikolov
VV11 Daba v. Demchaos Hof

КЛАС 6-9 месеца-мъжки:
VV1 Izzy vom Naisshof
VV2 Leron von Sliven
VV3 Gari von Ivanov Chirpan

КЛАС 6-9 месеца-мъжки/дълъг косъм/:
VV1 Bethoven vom Haus Froehli

КЛАС 9-12 месеца-женски:
VV1 Doris von der Salehof
VV2 Kira von Haus Bifo
VV3 Nesta Argema Moenes
VV4 Tarawa Top Dogs
VV5 Lauren Denito

КЛАС 9-12 месеца-женски/ дълъг косъм/:
VV1 Zatra De La Madonina

КЛАС 9-12 месеца мъжки
VV1 Kanto v.Haus Bifo
VV2 Amigo zum Gigelsfelsen
VV3 Versus v. d. Alexander
VV4 Eliot von der Piste Trophe
VV5 Axel von Arendell

КЛАС 12-18 месеца-женски:
SG 1 Zina v. Alexander
SG 2 Barsa vom Naisshof
SG 3 Abba Noster Amicus
SG 4 Cim v.d. Salehof
SG 5 Gimba v.Neoplantium
SG 6 Panta v. Simonitos Haus
SG 7 Arabela v. Alexander
SG 8 Ambra v.d.Dog Hause
SG 9 Ashley v.haus Videv
SG10 Zita v.Haus Tzvedivar
SG11 Buria v. Demchos Hof

КЛАС 12-18 месеца-женски/ дълъг косъм/:
SG1 Diva vom Naisshof
SG2 Queen vom Team Felsenberg

КЛАС 12-18 месеца-мъжки:
SG1 Ayax Noster Amicus
SG2 U-Wolf von Wassy
SG3 Toro DE La Madonina
SG4 Pirin v. Simonitos Haus
SG5 Celo von Evelin Haus
SG6 Hard

КЛАС 18-24 месеца-женски:
SG 1 Yaffa Noster Amicus
SG 2 Wampy Tigback Hof
SG 3 Terry von Wassy
SG 4 Fanta vom Haus Bifo
SG 5 Honda v. Haus Nikolov
SG 6 Xera v. Demchos Hof
SG 7 Qaya von Rozzen
SG 8 Jeta v. Panhaus
SG 9 Merena v. Goppy I
SG10 Zara v. Demchos Hof

КЛАС 18-24 месеца-женски/дълъг косъм /:
SG 1 Ivon v.Denisto haus

КЛАС 18-24 месеца-мъжки:
SG1 Oliver Del Vento Mario
SG2 Buzz Aleboma Prime
SG3 Omir v. Simonitos Haus
SG4 Bamzy Santal Ivan
SG5 Pako von dem Herrsher
SG6 Toro von Wassy
SG7 Omar v. Simonitos Haus

КЛАС 18-24 месеца-мъжки/дълъг косъм /:
SG1 NI-KAS Top Dogs

КЛАС над 24 месеца Открит-женски:
SG1 Dara v.d Alexander
SG2 Pia von Vaya
SG3 Asya von Ivanov Chirpan
SG4 Zina Top Dogs
SG5 Kalian v.d. Alexander
SG6 Quina von Wassy
SG7 Pami von Rozzen
SG8 Zara Top Dogs

КЛАС над 24 месеца Открит-женски Дълъг косъм:
SG1 Helga von Sliven

КЛАС над 24 месеца Открит-мъжки:
SG1 Vennto vom Fichtenschlag
SG2 Falco v. Haus Nikolov
SG3 Endo v. Haus Bifo
SG4 Jek von Rozzen
SG5 Botev von Iron
SG6 Leron v. Simonitos Haus
SG7 Conn v. Haus Nikolov
SG8 Bandit von Evelin

КЛАС над 24 месеца Открит-мъжки дълъг косъм:
SG1 Fedor v. Sliven
SG2 Soni von Vinarovo

КЛАС над 24 месеца Работен-женски:
V1 Afires Vall team vom Höhen berg
V2 Helga von den zwei Steinen

КЛАС над 24 месеца Работен-мъжки:
VA1 Dasty Emsi Haus
VA2 Furbo Tigback Hof
V1 Hummer von der Werether-Muhle
V2 Nando del Monte Saraceno
V3 Delfonso von Rozzen
V4 Dax von Illisto
V5 Can von Rozzen

КЛАС над 24 месеца Работен-мъжки/дълъг косъм /:
VA1 Oreo vom Ortskern
V1 Lithium vom Fanino

РАЗВЪДНИ ГРУПИ
„von Simonitos Haus “ Бащи-5; Майки-2
Собственик: Живко Георгиев
„vom Naisshof “ Бащи-3; Майки-3
Собственик: Milan Spasih

„von Wassy “ Бащи-3; Майки-3
Собственик: Mихаил Василев
„von der Alexander “ Бащи-2; Майки-4
Собственик: Александър Димитров
„von Ivanov Chirpan “ Бащи-3; Майки-2
Собственик: Гено Иванов

ПЛЕМЕННИ ГРУПИ

Hummer von der Werether-Muhle /Gary v. Huhnegrap-Yuma v.d. Werether-
Muhle /

VV3 Cael Santal Ivan
VV2 Raida Simonitos Haus
VV5 Axel v . Arendell
SG4 Bamzy Santal Ivan
SG5 Quina von Wassy
Vennto vom Fichtenschlag /Quoran d’Urmental -Waida vom Fichtenschlag
/
VV1 Xantty von Wassy
VV3 Xandra von Wassy
SG 2 Queen v. Team Felsenberg
SG3 Terry von Wassy
SG4 Toro von Wassy
Veit v. Haus Bifo /Yes v. Leitethawald-Manta v. Haus Bifo /
VV2 Kiara v. Haus Bifo
VV1 Kanto v.Haus Bifo
SG4 Fanta v.Haus Bifo
SG2 Falco v. Haus Bifo
Oleg v.d. Alexander /Fred vom Rumbachtal-Lajka Armandia Lidderdali /
VV3 Sirma v.Simonitos Haus
SG7 Arabela v.d. Alexander
Bora v. Haus Nikolov /Madrid v. Sempor-Soraja v. Timohaus /
VV2 Raida v. Simonitos Haus
SG3 Omar v. Simonitos Haus
SG7 Omir v. Simonitos Haus
SG6 Leron v. Simonitos Haus

БЛАГОДАРИМ НА ВСИЧКИ УЧАСТНИЦИ!
ПОЗДРАВЛЕНИЯ НА ПОБЕДИТЕЛИТЕ!

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.